top of page
Adsız tasarım - 2024-04-08T061339.160.jpg

Evde Fizik Tedavi

Bia Sağlık olarak, evde fizik tedavi hizmetiyle sağlığınıza evinizin konforunda kavuşmanızı sağlıyoruz. Uzman ekibimiz, sizin için özel olarak tasarlanmış tedavi planlarıyla, iyileşme sürecinizi destekliyor ve size en iyi sonuçları sunuyor.

Hakkımızda

Bia Sağlık, 2010'dan beri evde fizik tedavi hizmetlerinde lider konumda. Misyonumuz, hastalarımızın konforunu ve iyileşme süreçlerini ön planda tutarak, evlerinde en etkili tedaviyi almalarını sağlamak. İstanbul'un her noktasına ulaşma imkanını geniş hizmet ağı ve mobil ekibiyle sağlıyoruz. Amacımız, hastalarımızın sağlık sorunlarıyla mücadele ederken aileleriyle birlikte konforlu bir ortamda tedavi almalarını sağlamak.

About Us
Adsız tasarım - 2024-04-08T064828.972.jpg

HİZMETLERİMİZ

EVDE FİZİK TEDAVİ

noröloji.jpg

Uzmanlarımız tarafından yönetilen nörolojik rehabilitasyon programlarımız, hastaların günlük yaşamlarına geri dönmelerini sağlar

pediatrik.jpg

Uzman fizyoterapistlerimiz, çocukların motor becerilerini geliştirmek  için kişiselleştirilmiş rehabilitasyon planları sunar.

ortopedik.jpg

Uzman fizyoterapistlerimiz, ortopedik  iyileşmeyi desteklemek için kişiselleştirilmiş rehabilitasyon planları sunar.

14

Yıllık Tecrübe

1500+

Mutlu Hasta

18+

Sertifika

6

Uzman Terapist

Neden Bia Sağlık?

Deneyim

Bia Sağlık, sağlık sektöründeki 10 yıllık deneyimiyle güvenilir bir seçenektir. Alanında uzman kadrosuyla hastalarına kaliteli hizmet.

Konfor

Evde fizik tedavi hizmetleri sunarak hastalarının konforunu ön planda tutar. Evde tedavi olmanın rahatlığı ve huzuruyla iyileşme süreçlerini destekler.

Erişim Kolaylığı

İstanbul'un her noktasına geniş hizmet ağı ve mobil ekibiyle hızlıca ulaşır. Hastalarının yaşadığı her bölgede zaman kaybetmeden profesyonel tedavi imkanı sağlar.

Kişiselleştirilmiş

Uzman doktorlar tarafından hazırlanan kişiselleştirilmiş rehabilitasyon programlarıyla sağlıklarına kısa sürede kavuşmalarını destekler.  Özel ihtiyaçlarıa uygun tedavi planlarıyla başarıya ulaşır.

Our Services

Uzmanlarımız

irfan-yildizhan_edited.jpg

İrfan Yıldızhan

Fizyoterapist

app-image-2023-01-17-at-10-13-42-1_edite

Esma Nur Güngör

Fizyoterapist

busra-sabanci_edited.jpg

Büşra Sabancı

Fizyoterapist

Our Dentists

Mutlu Misafirlerimiz

Hizmetleri ve cihazları çok iyi ve profesyonel. Kolumda uyuşma vardı parmaklarıma kadar hissediyordum. Boyun fıtığı teşhisiyle başvurdum. 8 günde iyileştim teşekkür ederim Esma hoca.

Yağmur Kaplan

Röntgen sonucu gördüğüm kamburluktan (kifoz) şikayetçiydim. Hocalarım sağolsun çok yardımcı oldular. Emeklerine sağlık.

Barkın Bozkurt

Tibia plato üst uç kırığı yasadim irfan hocamla fizik tedaviye başladık İrfan hocamin tedavisi cok iyi geldi Bia saglik vede İrfan hocama cok Teşekkür ederim.. Herkese tavsiye ederim...

Nezat Susmuş

Success Stories

Bize Ulaşın

Adresimiz
Hizmet Saatleri

Pazartesi – Cuma  09.00 – 20.00

Cumartesi    09.00 – 20.00

 

Contact Us

Bizimle İletişime Geçin

skolyoz 2.png

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page